Przedszkole Frajda

Radość dzieci jest dla nas najlepszą nagrodą

Wszystkie dzieci od 2,5 roku życia zapraszamy do naszego przedszkola!

Przedszkole niepubliczne Frajda usytuowane jest na warszawskiej Sadybie (W OKOLICY centrum handlowego SADYBA BEST MALL).  Budynek, spełniający wszelkie wymogi budownictwa oświatowego, posiada przestrzenne, odpowiednio przystosowane sale dydaktyczne.

Zapewniamy miejsca w kameralnych grupach, które liczą do 16 osób.

Przedszkole jest doskonale wyposażone we wszelkie pomoce dydaktyczne oraz sprzęt sportowy.

Kadrę pedagogiczną tworzą młode, kreatywne nauczycielki posiadające pełne kwalifikacje, zdobywające nowe doświadczenia pedagogiczne na różnego rodzaju studiach podyplomowych, kursach i warsztatach. Dbają o ciepłą i domową atmosferę w przedszkolu i komfort naszych małych podopiecznych oraz ich rodziców.

Przedszkole Frajda oferuje państwu swoje usługi 5 dni w tygodniu w godzinach 7-18 przez cały rok kalendarzowy za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Created by SkyGroup.pl