Wszystkie dzieci od 2,5 roku życia zapraszamy do naszego przedszkola!

Przedszkole niepubliczne Frajda usytuowane jest na warszawskiej Sadybie (W OKOLICY centrum handlowego SADYBA BEST MALL).  Budynek, spełniający wszelkie wymogi budownictwa oświatowego, posiada przestrzenne, odpowiednio przystosowane sale dydaktyczne.

Zapewniamy miejsca w kameralnych grupach, które liczą do 16 osób.

Przedszkole jest doskonale wyposażone we wszelkie pomoce dydaktyczne oraz sprzęt sportowy.

Kadrę pedagogiczną tworzą młode, kreatywne nauczycielki posiadające pełne kwalifikacje, zdobywające nowe doświadczenia pedagogiczne na różnego rodzaju studiach podyplomowych, kursach i warsztatach. Dbają o ciepłą i domową atmosferę w przedszkolu
i komfort naszych małych podopiecznych oraz ich rodziców.

Przedszkole Frajda oferuje państwu swoje usługi 5 dni w tygodniu w godzinach 7-18 przez cały rok kalendarzowy za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Zapraszamy do kontaktu!

NASZA MISJA

"Pragniemy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był pełen frajdy."

Promujemy zdrowy styl życia i aktywność ruchową poprzez częste zabawy na świeżym powietrzu;
Stwarzamy atmosferę ciepła i zrozumienia, tak aby dzieci czuły się kochane, akceptowane i szczęśliwe;
Kładziemy nacisk na naukę języków obcych oraz rzetelne przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole.

ZESPÓŁ DYDAKTYCZNY PRZEDSZKOLA FRAJDA

Panie:  Ola, Monika, Agnieszka, Ewelina, Kinga, Paulina i Magda sprawują opiekę i realizują proces dydaktyczno - wychowawczy. Wszystkie nauczycielki posiadają ukończone studia kierunkowe a na codzień pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności na różnego rodzaju warsztatach i kursach kwalifkacyjnych. Pan Piotr gotuje dla nas pyszne obiadki i dba żebyśmy byli zawsze w dobrym nastroju :)

Zapraszamy do kontaktu!