Opinie rodziców

Opinie rodziców na temat Przedszkola Frajda

Szukając przedszkola dla moich dzieci, zwiedziłam kilka, od samego początku widać było różnice. Wybierając 5 lat temu Frajdę nie pomyliłam się. Zarówno córka, jak i 2 lata później syn, rozpoczynając swoją edukacyjną przygodę, od samego początku z radością przychodzili do Przedszkola. Profesjonalny Zespół Frajdy nie pozostawia żadnych wątpliwości. Indywidualne podejście, wsłuchanie się w Dziecko i jego potrzeby. Kontakt z rodzicem na najwyższym poziomie. Dzieci czują się tu jak w domu, poza aspektem edukacyjnym, również zaspokojone potrzeby emocjonalne jak i kulinarne (własna kuchnia z super kucharzem, a nie catering). Szeroka oferta zajęć dodatkowych, wycieczek, klubika kulinarnego i wielu innych (nie wszystkie sposób wymienić) czyni to miejsce absolutnie bezkonkurencyjnym.

Myślę, że Frajda jest wyjątkowa, ponieważ Ludzie, którzy ją tworzą dokładają wszelkich starań żeby wspierać rodziców w wychowaniu dzieci na empatycznych, mądrych, odpowiedzialnych i dobrych.

Rodzice Judyty i Mateusza.

Przedszkole Frajda to wspaniałe miejsce! Panie Wychowawczynie są przemiłymi, ciepłymi osobami, które nawet te najmniejsze, stęsknione za rodzicami przedszkolaki umieją zachęcić do pozostania i wspólnej, wesołej zabawy. Dzieci bardzo dużo się uczą, bardzo szybko się rozwijają, a to wszystko w trakcie dobrej zabawy. Przedszkole oferuje ciekawe zajęcia dodatkowe i atrakcyjne wycieczki.

We Frajdzie jest duży ogród, w którym dzieci spędzają bardzo dużo czasu, co dla mnie jest dużym atutem. Jedzenie jest przygotowywane na miejscu i smakuje wszystkim niejadkom :)

Przedszkole testowane na dwóch moich córkach :) więc z czystym sumieniem mogę polecić!

Sylwia Jóźwiak

Frajda to ciepłe, rodzinne, miłe miejsce. Tu dzieciom pozwala się być dziećmi z całą ich ekspresją i pomysłowością. A prócz tego znakomici, cierpliwi wychowawcy. Wisienką na torcie jest kuchnia (na miejscu!). Pan Piotr serwuje posiłki, którymi nie pogardzą nawet niejadki.

Anna Sierańska

Przedszkole Frajda znam od samego początku jego założenia i aktualnie uczęszcza do niego moje trzecie dziecko. Dla czego je wybrałam? Odpowiedź jest w sumie dość prosta, choć złożona. Po pierwsze to co robią właściciele-dyrekcja to pasja, której na pierwszym miejscu przyświeca troska o dzieci, niestandardowe pomysły edukacyjne i absolutnie indywidualne podejście do każdego dziecka. Po drugie - słuchanie i rozumienie potrzeb i problemów jakie zgłaszają rodzice np. ja uparcie co roku proszę o wizytę higienistki i uczenie dzieci poprawnego mycia zębów. Po trzecie -  atmosfera i znajomości, które zostają. Jakoś w każdej grupie trafiałam na świetnych rodziców z którymi spędzam czas także poza przedszkolem. Po czwarte - "last but not least” wspaniała własna kuchnia, którą od lat prowadzi bezkonkurencyjny Pan Piotr. "

Mama Gosi , Gabrysi i Antonii