O NAS

Przedszkole Niepubliczne FRAJDA to placówka z 14 letnim doświadczeniem. Początkowo zlokalizowana na Sadybie, została przeniesiona do własnego, specjalnie zaprojektowanego budynku w Wilanowie o powierzchni 600m2 z przylegającym ogrodem i placem zabaw o powierzchni 400m2

Postawiliśmy na dużą przestrzeń (wysokie i dobrze doświetlone sale) i własny, bogato wyposażony plac zabaw dedykowany tylko dla naszych dzieci. Pobyt na świeżym powietrzu to nasz priorytet. W utrzymaniu higieny pomagają nam łatwe w czyszczeniu powierzchnie zaprojektowane jeszcze na etapie budowy gmachu przedszkola oraz oczyszczacze powietrza z filtrami hepa.

RODZICE O NAS

Od lat cieszymy się dobrymi opiniami i rekomendacjami rodziców. To wspólnie z nimi podejmujemy wszelkie decyzje dotyczące ich pociech. I robimy to z wielką frajdą! Wspólnie tworzymy miejsce, w którym dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie.

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

BEZPŁATNE ADAPTACJE DLA DZIECI

W każdą środę w godzinach 10:00-12:00 można przyprowadzić dziecko na bezpłatne adaptacje do grup zarówno przedszkolnej jak i żłobkowej (po wcześniejszym umówieniu).

REZERWACJE

W sprawie umówienia dziecka na zajęcia adaptacyjne zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie lub kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 664 700 055.

Zobacz nasze przedszkole i przyjedź na spotkanie lub adaptację!

Nowy budynek Przedszkola Frajda - widok od ulicy Wiertniczej

Nowy budynek Przedszkola Frajda - widok “backyard”

Przedszkole Frajda posiada duży i piękny ogród, zadbaną naturalną trawą.

Widok na ogród z Przedszkola Frajda.

Szatnia dla dzieci - Przedszkole Frajda

Duże i przestrzenne sale przedszkolne.

Magiczne przejście do “Ula"

Toaleta dla dzieci - Przedszkole Frajda

Przestronne sale - Przedszkole Frajda